Ads displayed for guests and not donating members only. Get ad-free by donating. If you have already donated, please read here.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Statystyki.

Statystyki.
    -
    This post was made as an issue

Dzień dobry.
    Dziś pierwszy raz trafiłem na Państwa stronę internetową. Chciałem wygenerować sygnaturę z moimi statystykami WoT z serwera RU.
    Pojawił się jednak problem: mam konto na serwerze EU i na serwerze RU. Aktywnie gram na serwerze RU. Na obu kontach mam taki sam nick: DoePL.
    Sygnaturę ze statystykami chciałem wygenerować z danymi z serwera RU.
    Załadowałem dane z pliku dossier_cache i na Państwa strzonie pojawiły się dane na temat mojej gry na serwerze RU. Jednak w momencie, gdy chcę wygenerować sygnaturę - zaczytuje ona dane z serwera EU.
    Dodatkowo, po wyborze serwera RU, przy oknie logowania na Państwa stronie, dostaję informację, że nie mogę zostać zalogowany pomimo, że używam Wargaming ID dla mojego konta na serwerze RU.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    Pozdrawiam.

Translate by Google
    Statistics.

Good afternoon.
    Today, for the first time I came across your site. I wanted to generate a signature to my statistics RU WoT from the server.
    But there was a problem: I have an account on EU server and server RU. Actively playing on the RU server. On both accounts have the same nickname: DoePL.
    I wanted to stamp the statistics generated with data from the RU server.
    I loaded the data from the file dossier_cache and on your site appeared data on my game server RU. However, when I want to generate a signature - it gets the data from the EU server.
    In addition, after the election of the RU server, the login window on your site, get information that can not be logged even though I use Wargaming ID for my account on the server RU.
    Please help solve the problem.
    Yours.
    Last edited by DoePL; 2013-06-10 at 16:43. Reason: English translation

Retired Commander Phalynx.eu's Avatar

Bookmarks